Mam Talent odcinek nr. 5 casting w Warszawie

Za nami ostatni już casting w pierwszej edycji programu TVN Mam Talent. Tym razem obejrzeliśmy nagranie zarejestrowane w Warszawie. W stolicy talenty jednak nie zachwyciły tak jak w pozostałych miastach jednak nie można powiedzieć, że nie pojawił się nikt wyjątkowy. Jako pierwsi na uwagę zasługują barmani Tomek Małek i Marek Posłuszny z grupy Flair Faktory, którzy zaprezentowali nam sztuczki barmańskie. Przekupstwo jury w postaci drinków przyniosło zamierzony efekt i duet przeszedł do kolejnego etapu. Kolejną grupą, wokół której nie można przejść obojętnie to tancerze Break Dance z grupy Funky Masons, którzy nie dość, że zaprezentowali technicznie nienaganny taniec to do tego odznaczali się dużym dystansem w stosunku do tego, co robią oraz ogromnym poczuciem humoru. Miło było oglądać. Program Mam Talent w Warszawie zaskoczył nas także osobą Michała Sławeckiego, który wyszedł na scenę jak gdyby nigdy nic i zaczął śpiewać sopranem (kiedyś śpiewali tak tylko kastraci). Po owacjach na stojąco jury nie mogło podjąć innej decyzji jak tylko dopuścić Michała do kolejnego etapu.

Fajnie było również zobaczyć starego znajomego z programu Big Brother Wojciecha Glanca i jego Eustachego – po prostu brzuchomówstwo w najlepszym wydaniu. Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na nas niezwykle sympatyczna i pogodną osoba, jaką okazał się być Pani Bronisława Fitek-Chodym. Ciężko nawet nazwać talent pani Bronisławy, jednak gdybym miał to opisać było by to orgiami w wydaniu polsko-regionalnym. Przepraszam, ale lepszego określenia nie udało mi się znaleźć. W programie TVN Mam talent nagrywanym w Warszawie mogliśmy zobaczyć także parodystę Andrzeja Maroszka, (a wolnych chwilach sobowtóra Grzegorza, Halamy) który niesamowicie naśladował głosy takich osób jak Lech Wałęsa, Janusz Weiss, Bogusław Linda czy też głos samego papieża Benedykta XVI. Sympatycznie słuchało się również patriotycznej pieśni w wykonaniu młodego Adama Ryby Radziszewskiego. Jako ostatnia na wyróżnienie zasłużyła Asia Si, która przyleciała aż z Chicago by móc zaprezentować swój śpiew. Oczywiście również przeszła do kolejnego etapu.

W tym momencie skończył się już etap castingów. Kolejną część programu stanowić będą półfinały. Spośród aż 130 uczestników jury programu Mam talent musiało wybrać zaledwie 40, najlepszych, których zobaczymy w półfinale. Spośród osób, które odpadły, najbardziej chyba szkoda Kamila Kucharzewskiego, który odpadł kosztem Karola Galosa. Jednak taką decyzję podjęło jury i należy się z tym pogodzić… Za tydzień w programie Mam Talent, zobaczymy półfinały na żywo. Tym razem to jednak do widzów będzie należało ostateczne zdanie, kto ma odpaść, a kto zostać w programie.

Tradycyjnie już zachęcamy do podzielenia się na łamach naszej strony swoimi uwagami z 5 castingu w Warszawie.

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop