Dziesięć pierwszych odcinków programu Mam Talent zobaczymy już na jesieni

Dziesięć pierwszych odcinków programu Mam Talent zobaczymy już na jesieni. Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak, wyłonili już wybrańców, którzy zaprezentują swoje umiejętności szerokiej publiczności. “Kosmita”, czyli – zgodnie z definicją Małgorzaty Foremniak – osoba obdarzona talentem nie z tej ziemi, na pewno załapie się do najlepszej czterdziestki uczestników. W programie zobaczymy również inne niesamowicie utalentowane osoby, o zwierzętach nawet nie wspominając!

http://images28.fotosik.pl/264/4e586b93836181da.jpg

Na przesłuchania w największych Polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu i Katowicach, – stawiło się ponad cztery tysiące potencjalnych talentów. Surowe Jury w z przewodniczącym Kubą Wojewódzki, miało trudne do wykonania zadanie.. Musieli spośród kliku tysięcy osób wybrać zaledwie czterdzieści najbardziej utalentowanych ludzi. Niestety jak to bywa w takim wypadku, obrady jury nie zawsze przebiegały bez… sprzeczek.

Już w jesiennej ramówce dane nam będzie zobaczyć dziesięć pierwszych odcinków programu Mam Talent. W pierwszych pięciu zobaczymy castingi w poszczególnych miastach, natomiast w kolejnych pięciu obejrzymy półfinały, w których w każdym odcinku wystąpi 8 grup/osób. Do ścisłego finału zakwalifikuje się natomiast jedynie 10 najbardziej utalentowanych ludzi.

Z każdej grupy półfinałowej jednego uczestnika może wybrać jury, natomiast drugiego finalistę wybiera publiczność wysyłając SMSy. Dla zwycięzcy programu Mam Talent przewidziano nagrodę w wysokości 100 tyś euro ! Program poprowadzi duet dobrze znany widzom telewizji TVN – panowie Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop