Trzeci odcinek programu Mam Talent – casting w Gdańsku i Poznaniu

Trzeci odcinek programu Mam Talent, który został wyemitowany na antenie TVN w dniu 27 Września – przybliżył nam casting w Gdańsku oraz Poznaniu. Trzeba przyznać, że także i tym razem talenty nie zawiodły, i było także kilku ciekawych „kosmitów” którzy dodają kolorytu temu show. W Teatrze Wybrzeża jako pierwszy zobaczyliśmy „Zespół wesołego Romana” który mimo oklasków i aprobaty publiczności nie znalazł uznania w oczach jury. Kolejna grupa zwana „United Breakers” znalazła natomiast uznanie zarówno w oczach publiczności. Tego dnia była to pierwsza ekipa w Gdańsku, której udało się przejść do kolejnego etapu programu Mam Talent.

Ponownie okazało się że wśród Polaków nie brakuje talentów muzycznych. Niesamowitym wokalem popisał się tym razem Mateusz Ziółko, który akompaniując sobie na fortepianie porwał publikę, oraz jury brawurowym wykonaniem piosenki Brian’a May’a. Niech najlepszą rekomendację jego talentu będzie owacja na stojąco, którą zgotowała mu publiczność zgromadzona w Teatrze. Jeśli chodzi o wokal w tyle za bardzo nie pozostawał także Dariusz Baczewski, szerokiej publiczności znany jako Elvis z Memphis – oceny 2x TAK dały mu bilet do kolejnego etapu programu Mam Talent. Na wyróżnienie zapewne zasługuje także kolejny pretendent do głównej nagrody – Piotr Boruta, który zajmuje się brzuchomówstwem. Na co dzień jego futrzany przyjaciel rozwesela chore dzieci w szpitalach. Epitety jakie padały po jego występie ze strony jury to min. świetny i „debeściak”. Warto również zaznaczyć, że Piotr obiecał przekazać główną nagrodę na cele charytatywne! Część nagrywana w Gdańsku zakończyła się mocnym akcentem, w postaci „Tańca węża” wykonanego przez niesamowicie gibką i elastyczną Magdę Staszewską.

Druga część programu to casting w Poznaniu, również i tu talenty wyszły na światło dzienne.

Jako pierwsi najbardziej zapadli mi w pamięci Mnisi z grupy „Abbatia” wykonujący znane utwory w konwencji chorału gregoriańskiego. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie skromna na wejściu i niesamowita na scenie (a właściwie na szarfie) Ania Komorowska z wykształcenia kaskaderka artystyczna, która pokazała niesamowitą ekwilibrystykę zwisając na szarfie kilka metrów nad ziemią, wykonywała akrobacje. Oceny jury, jak i publiczności oczywiście jak najbardziej pozytywne. Ciekawą osobistością wydał mi się także Dawid Oramus, który wbił sobie gwóźdź w nos. Dawid jak sam szczerze wyznał – bardzo chciałby zaistnieć na Youtubie, Niestety z tym może być problem bo wszelkie fragmenty programu Mam Talent są z Youtuba kasowane. Jednak my na pewno znajdziemy jakiś filmik w sieci z jego udziałem, aby marzenie Dawida się spełniło! Do tej pory w każdym programie Mam Talent objawiał się nowy talent muzyczny, nie inaczej było i tym razem! Kolejną murowaną faworytką w gronie talentów muzycznych jest Klaudia Waleńcik, która brawurowo wykonała utwór Natalii Kukulskiej – Niewidzialna Dłoń. Odcinek zakończył się orientalnym motywem, gdyż na scenie pojawiła się grupa „Tool” wykonująca taniec Bolywoodzki.

Kto był najlepszy w 3 odcinku pozostawiam Waszemu osądowi... Zachęcam również do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop