Czy masz Talent, czy ja mam Talent?

Got Talent” a w Polskiej wersji „Mam Talent!” to program rozrywkowy, który ma na celu wyłuskanie talentów wśród polaków. Program zapewne będzie zachwycał, wzruszał i zadziwiał miliony widzów przed telewizorami. Każdy człowiek ma jakiś talent gwiazdą programu może być, zatem każdy z nas – i niema tu znaczenia ani wiek, płeć czy nasze zdolności. Każdy może występować solo jak i z zespołem czy grupą ludzi. To, co będziecie prezentować zleży tylko i wyłącznie od was. Możecie śpiewać, tańczyć, żonglować, rozciągać swoje ciało, połykać ognie, tresować dzikie zwierzęta lub wykazać się jakimkolwiek innym talentem by być może zrobić wielką karierę… Najważniejsze jednak to zdołać przeciągnąć publiczność na swoją stronę, dawać im radość z tego, co się robi. Jednak satysfakcja to nie wszystko – zwycięzca programu oprócz sławy dostanie także czek na okrągłe 100 tyś euro!

Jak wygląda początek programu?
Wszyscy potencjalnie utalentowani, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w zabawie najpierw będą musieli przejść wstępne eliminacje. Wystarczy dodać, że uczestników będą oceniać takie  osobistości jak: Agnieszka Chylińska (dawna wokalistka ONA), Kuba Wojewódzki, oraz Małgorzata Foremniak, aby uzmysłowić sobie jak atrakcyjnym programem będzie „Mam Talent!„.

Kwalifikacje
Do pół finału zakwalifikują się 32 utalentowane osoby. Półfinał będzie rozgrywany w systemie grupowym do tego etapu zakwalifikują się 4 grupy w każdej po 8 uczestników lub zespołów. O dalszym losie talentów zadecydują telewidzowie Telewizji TVN, jednak uczestnicy nadal poddawani będą ocenie jurorów.

Zawodnicy jednak nie będą pozostawieni sami ze swoim talentem na tym etapie będą mogli liczyć na pomoc profesjonalistów trenerów, stylistów, fryzjerów, wizażystów etc, wszytko po to by szlifować swój talent.

Za każdej półfinałowej grupy zwycięsko wyjdą tylko 2 osoby bądź zespoły. Ci, którzy odpadną będą mogli jeszcze liczyć na jeszcze jedną szanse gdyż z osób, które odpadną wyłoniony zostanie jeszcze jedne najlepszy zespół. Do finału dotrą, zatem sami najlepsi konkretnie 9 najlepszych! Kto jednak zostanie najlepszym z najlepszych to już pozostanie w Waszych rękach drodzy widzowie.  Pamiętajcie, że każdy może powiedzieć Mam Talent, ale nie każdy musi mu uwierzyć na słowo…

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop