Chylińska robi to dla Kasy

Jak donoszą prawie wszystkie media Agnieszka Chylińska znana charyzmatyczna wokalistka, nie chciała zgodzić się na udział w programie Mam Talent. Według pogłosek chodziło ponoć o wizerunek twardej i nie przejednanej artystki, która gardzi komercją. Chylińska znana jest ze swojego negatywnego stosunku do wszystkiego co wiąże się z komercją. W jednym z opublikowanych wywiadów powiedziała:

„nie lubię cycatych blondynek które ubarwiają każdy show gdzie gwiazdami przestają być uczestnicy, a staje się nim tylko jury”

Jak wiadomo los bywa złośliwy i takim właśnie jury zasiadła sam Agnieszka. Co prawda negocjacje z piosenkarką trwały bardzo długo i były dosyć trudne, jednak realizatorzy programu uparli się by w Jury zasiedli ludzie barwni i obdarzeni ciętym językiem. Z Kubą Wojewódzkim nie było trudności gdyż podstarzały gwiazdor zawsze chętnie wciśnie się przed kamerę. Jednak Agnieszka Chylińska postawiła wysokie wymagania dzięki czemu dostała najwyższe honorarium. Znając realia telewizji na pewno kwota taka nie jest mała dla przeciętnego śmiertelnika.

Dla widzów obecność Agnieszki Chylińskiej na pewno będzie dodatkowym atutem programu, który przyciągnie ich przed telewizory.

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop