Audiofeels Uncovered – pierwsza płyta zespołu

Program „Mam talent” otwiera niektórym uczestnikom drzwi, które mogą zaprowadzić ich do kariery muzycznej, filmowej czy estradowej. Jednym z największych objawień pierwszej edycji była grupa Audiofeels. Ośmiu utalentowanych wokalnie młodych mężczyzn, którzy czarują publiczność talentem, interpretacjami największych przebojów i urokiem osobistym.

Na rynku właśnie ukazała się pierwsza płyta uczestników poprzedniej edycji programu Mam talent – grupy Audiofeels. Krążek zawiera 12 utworów przygotowanych i nagranych bez użycia instrumentów. Klipem promującym jest piosenka z repertuaru grupy Metallica „”Nothing else matters” [teledysk można zobaczyć na stronie poniżej].

Zespół zapowiedział również trasę koncertową po Polsce, gdzie będą promować swój album. Już 5 dni po premierze płyty artyści pojawią się w Warszawie, zatem będzie to ich pierwszy koncert. Na płycie „Audiofeels Uncovered” znajdziemy covery takich utworów jak „Otherside” Red Hot Chilli Peppers, „Nothing else matters” Metalliki, „Tragedy” Bee Geesów i wielu, wielu innych.

Spis utworów:

1. Sound of silennce 3:44
2. Otherside 4:05
3. Thinkin About Your Body 3:25
4. Crazy (Feat. Katarzyna Roscinska) 3:04
5. Shape Of My Heart 4:31
6. Ai No Corrida 2:57
7. Nothing Else Matters 4:30
8. Twoja Milosc 4:49
9. Just The Two Of Us 3:40
10. Hero 3:14
11. Tragedy 3:56
12. Lux Aeterna 3:18

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop