Informacje o pracy w Norwegii

admin   01/12/2013   Możliwość komentowania Informacje o pracy w Norwegii została wyłączona

W Norwegii tydzień pracy wynosi standardowo 40 godzin roboczych, jednakże jeśli przyjedzie nam operować w nadgodzinach okaże się, że będzie to dla nas bardzo profitowe, ponieważ posada w nadgodzinach rekompensowana jest jednocześnie. Za dwie pierwotne godziny zatrudnienia pobocznej odbieramy 150% naszej zwyczajnej zapłaty, natomiast jeżeli wypracujemy w przeciągu dnia więcej aniżeli 2 godziny ponad taksę nasz stawka wzrośnie do 200% naszego odpłacenia.

W okresie można rachować także na prace w gastronomii, jak również w przetwórstwie rybnym. studenci zdołają przeliczać także na wszelakiego rodzaju robotę ogrodowe – pielenie, zasadzenie, zamalowywanie zagrodzeń, zamalowywanie elewacji domów etc. Norwegowie kochają regenerować swoje gmachy właśnie w okresie letnim. Praca w Norwegii dla studentów niesie zwykle miesiące Czerwiec-Wrzesień i w tych właśnie miesiącach jest największe zamówienie przy zatrudnienia przelotnej.

Bliźniaczą „tajemnicą” zostają sami Norwegowie, jakich towarzystwo należy do najwybitniej wykształconych, pobłażliwych i eleganckich w globie. Pod tym aspektem niewiele ludów europejskich może się z Norwegami równać.

Jak wszyscy znamy praca Norwegia to obręb skandynawski usytuowany na północy europy i przylegający ze Szwecją. Co jednak sprawia, że tak wielu naszych wieśniaków porzuca pracę w Polsce i sprawdza pracy właśnie w Norwegii? Bodźców takiego stanu rzeczy jest zapewne parę jednym z bodźców jest na pewno wysokość przychodów, które w Norwegii bywają nawet trzykrotnie lepsze aniżeli wynagrodzenia za tą samą robotę w Polsce. Jeżeli dowód finansowy jeszcze kogoś nie uzasadniają dodam następny.

Praca w Norwegii informacje: http://pracazagranica.startblog.pl/category/praca-w-norwegii/

Podziel się linkiem:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Wykop